Hakkımızda

Butonrozetmarketi.com  Nasıl Kuruldu.

Yurt dışından ithal ettiğimiz rozet malzemelerimizi 2017 yılı  ocak Ayı İtibarı ile artık Türkiye de imalatına başlayarak; kaliteli, ekonomik ve sağlık koşullarına uygun malzeme üretimini gerçekleştirmeyi başladık. artık Türkiye de . Buton rozet sarf malzeme ve toptan siparişlerimiz yoğunlaştığı için yeni bir rozet marketi kurmaya karar verdik. Bu nedenle fiyatlarımızı da daha aşağıya çektik.

Sizlerin daha keyifli ve güvenli alışverişi için butonrozetmarketi.com  adlı sitemizi sizlerden gelen eleştiri, istek ve yeni düzenlemeleri kapsayan talepleri dikkate alarak sadece bu ürünlere özel toptan ve perakende satışını yaptığımız E-Ticaret Sitemizi açtık. Yeni E-Tİcaret sitemizi kurmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. 

               

butonrozetmarketi.com  Bakreklam'ın  markası olup Kartal İstanbuldaki 3 katlı 650 m2 mağazamızda  butonrozet ve magnet açacak imalatı yapmaktayız.


Bizler bu hizmeti  verirken  öncelikli olarak  sağlık koşullarına uygun makine ve malzeme  kullanımı bizim ilk hedefimiz olmuştur. Kullandığımız boya eko solvent  boyadır.   Bizler imalatını yaptığımız ürünlerin o anlık değil uzun ömürlü ve garantili olması için gayret sarf etmekteyiz. Müşterilerimizi kendi ailemizin bireyleri olarak görüp onların hoşnut ayrılmaları için gerekirse aynı ürünü defalarca yapıp mutlu ayrılmaları için maliyeti gözetmeksizin özverili bir şekilde çalışmak bizim vazgeçilmez değerlerimizdir.    

Paylaşmak İlkemizdir.

En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın

Saygılarımızla,


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu